White Star broschyrer 3 st

White Star broschyrer 3 st
White Star broschyrer 3 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROSCHYRER, 3 st, omkring 1910-20-tal, White Star Line The Magificent Trio, Homeric och Britannic

Obetydliga skador

212865

2013-11-05