Inge Schiöler oljemålning

Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning
Inge Schiöler oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SCHIÖLER, Inge(1908-1971): "Vid träder", olja på pannå, signerad Inge Schiöler, numrerad a tergo 932, 35x27 cm

212868

2013-11-02