Flätad korg

Flätad korg
Flätad korg
Flätad korg
Flätad korg
Flätad korg
Flätad korg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORG, Kalifornien, 1800/1900-tal, höjd 18, diameter 32 cm
PROVENIENS: Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

212876

2014-03-14