Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 10 st, 1800-talets andra hälft, en stol märkt FCC under krona, barockstil, fanérade i mahogny, skuren dekor
En lös del medföljer, skador, lagningar
212888
2013-11-03