Karmstolar stolar barockstil

Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil
Karmstolar stolar barockstil

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 10 st, 1800-talets andra hälft, en stol märkt FCC under krona, barockstil, fanérade i mahogny, skuren dekor

En lös del medföljer, skador, lagningar

212888

2013-11-03