Salongsbord empire

Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire
Salongsbord empire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, empire, fanérat i mahogny, låda i sargen, fothylsor i mässing, höjd 72, diameter 104 cm

Fanérskador, fanérbortfall

212891

2013-11-03