Fällbord 1800-talets andra hälft
2013-11-03
212892
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, på pelarfot, fanérat i mahogny, delvis genombruten dekor, höjd 75, 127x100 cm
Bordsskiva med repor, sprickor, fanérskador, lösa delar medföljer