Hörnbord 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, ben med kannelyrer, skiva med imitationsmåleri, frontsarg med dekor av porfyrimitation bakom glas
Renoverad, kompletterad, skiva med senare bemålning
212894
2013-11-03