Hörnbord 1800-tal

Hörnbord 1800-tal
Hörnbord 1800-tal
Hörnbord 1800-tal
Hörnbord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, ben med kannelyrer, skiva med imitationsmåleri, frontsarg med dekor av porfyrimitation bakom glas

Renoverad, kompletterad, skiva med senare bemålning

212894

2013-11-03