Wilhelm von Gegerfelt olja

Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Kvällsbad, Venedig, signerad W V Gegerfelt, olja på duk, 60x96 cm

212907

2013-11-02