Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVVAS, Stig Lindberg, Gustavsberg 1970, stengods, flammig glasyr i oxblod, i botten invändigt grön, signerad Stig L. Gustavsbergs studio, höjd 37 cm
PROVENIENS: Apotekets konstsamling
212914
2013-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här