Stig Lindberg golvvas Gustavsberg 1970

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

GOLVVAS, Stig Lindberg, Gustavsberg 1970, stengods, flammig glasyr i oxblod, i botten invändigt grön, signerad Stig L. Gustavsbergs studio, höjd 37 cm
PROVENIENS: Apotekets konstsamling

212914

2013-11-02