Richard Paytons art olja

Richard Paytons art olja
Richard Paytons art olja
Richard Paytons art olja
Richard Paytons art olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PATON, Richard, hans art, fartygsporträtt, osignerad, olja på pannå, 19x24 cm

Ytslitage

212924

2013-11-02