Modellskepp briggen "Vega"

Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen
Modellskepp briggen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-talets första hälft, briggen "Vega", längd ca 181 cm

Skador, lösa delar medföljer, delar saknas, påse med diverse segel medföljer (ej genomgångna)

212928

2013-11-03