Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRIEDÉ, Johan (1885-1980): Kustmotiv, signerad och daterad Bridé 1950, olja på pannå, 24,5x33 cm
Krackeleringar
212931
2013-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här