Jacques d´Arthois olja

Jacques d´Arthois olja
Jacques d´Arthois olja
Jacques d´Arthois olja
Jacques d´Arthois olja
Jacques d´Arthois olja
Jacques d´Arthois olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

D´ARTHOIS, Jacques, hans krets, 1600-talets andra hälft, flamländsk skola, landskap med figurstaffage, olja på duk, 90x106 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

212934

2013-11-02