Johannes Olsson blandteknik

Johannes Olsson blandteknik
Johannes Olsson blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945): Kuber, signerad och numrerad Johannes O, 14/150, blandteknik, 85x60 cm

Glas defekt

212943

2013-11-02