Enoch Rignér oljemålning

Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning
Enoch Rignér oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RINGNÉR, Enoch (1870-1967): Motiv från Dalarna, signerad och daterad E Ringnér 1911, olja på duk, 72x91 cm

Smärre färgbortfall, något vågig duk

212953

2013-11-02