Kandelabrar 1700-tal

Kandelabrar 1700-tal
Kandelabrar 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1700-tal, mässing, höjd 33 cm

Ljusarmarna ej ursprungliga, lagningar, kompletteringar, slitage

212954

2013-11-02