Sideboard 1800-tal England
2013-11-03
212960
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1800-tal, regencystil, England, bl a mahognyfanér, höjd 94, 157x65 cm, nyckel medföljer
Skiva med spricka, slitage