Herve-Mathe oljemålning

Herve-Mathe oljemålning
Herve-Mathe oljemålning
Herve-Mathe oljemålning
Herve-Mathe oljemålning
Herve-Mathe oljemålning
Herve-Mathe oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERVÉ-MATHÉ, Jules Alfred (1868-1953): Parismotiv, signerad, olja på pannå, 29x36 cm

212964

2013-11-02