John Bauer teckning

John Bauer teckning
John Bauer teckning
John Bauer teckning
John Bauer teckning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BAUER, John (1882-1918): Mansporträtt, signerad och daterad april 1900, blyerts, 27x24 cm

212965

2013-11-02