Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BAUER, John (1882-1918): Mansporträtt, signerad och daterad april 1900, blyerts, 27x24 cm
212965
2013-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här