Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, palisander, 1960-tal, brännmärkt AB Seffle möbelfabrik, Yngvar Sandström, höjd 53, 150x80 cm
Bordsyta med smärre slitage, sarg med smärre slitage
212968
2013-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här