Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

1 200 SEK

SOFFBORD, palisander, 1960-tal, brännmärkt AB Seffle möbelfabrik, Yngvar Sandström, höjd 53, 150x80 cm

Bordsyta med smärre slitage, sarg med smärre slitage

212968

2013-11-02