Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): "Götaplatsen - Göteborg", signerad och daterad K Ekdahl -40, olja på pannå, 45x54 cm

212977

2013-11-03