K Ekdahl-Askim oljemålning
2013-11-03
212980
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Sädesfälten, signerad och daterad K Ekdahl -90, olja på pannå, 60x72 cm