Vladimir Beck olja

Vladimir Beck olja
Vladimir Beck olja

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

BECK, Vladimir (född 1943, Kroatien): Figural komposition, signerad och daterad Beck 75, olja på glas, 70x76 cm

212986

2013-11-02