Jalusiskåp ek

Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JALUSISKÅP, 1930-tal, ek, inredd med lådor och hyllor, höjd 121, 108x40 cm, nyckel finns

Ytskador

213000

2013-11-02