Ernesto Tatafiore blandteknik

Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (4) grafiska blad, Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

213012

2013-11-02