Ernesto Tatafiore blandteknik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (4) grafiska blad, Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm
213013
2013-11-02