Ernesto Tatafiore blandteknik

Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik
Ernesto Tatafiore blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (3) grafiska blad varav en med titeln "Ex de Launey", Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade 47/60, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm

213014

2013-11-02