Ernesto Tatafiore blandteknik
Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943): (3) grafiska blad varav en med titeln "Ex de Launey", Aquaforte Historico, edition Ressle, Stockholm, signerade Tatafiore, samtliga numrerade 47/60, blandteknik (etsning/collage), bladstorlek 70x50 cm
213014
2013-11-02