Oljemålning efter kopia av Antony van Dyck

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter Antony van Dyck(1599-1641): Porträtt av Charles I:s tre äldsta barn, olja på duk, osignerad, 128x148 cm

Smärre repor, skador i marginalen

213020

2013-11-03