Greiber oljemålning

Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Geniet", signerad Greiber, olja på duk, 129x115 cm
UTSTÄLLNING: "Ivar Lo och bildkonsten, Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm

213022

2013-11-03