Klubbat för:
18 000 SEK
4 000 SEK
GREIBER, Gunnar (född 1919): Modeller, signerad Greiber, olja på duk, 109x129 cm
UTSTÄLLNING: "Ivar Lo och bildkonsten, Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm
213032
2013-11-04