Greiber oljemålning

Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning

Klubbat för:

18 000 SEK

4 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): Modeller, signerad Greiber, olja på duk, 109x129 cm
UTSTÄLLNING: "Ivar Lo och bildkonsten, Sveagalleriet, Sveavägen 41, Stockholm

213032

2013-11-04