Dosor kikare

Dosor kikare
Dosor kikare
Dosor kikare
Dosor kikare
Dosor kikare
Dosor kikare
Dosor kikare
Dosor kikare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

DOSOR, 17-1900-tal, sten respektive sköldpadd/mässing med lock med porträttmålning, diameter ca 4-6,5 cm, TEATERKIKARE, mässing respektive mässing/pärlemor, längd maximal 7-9 cm

Dosor med skador/lagning

213034

2013-11-03