Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GREIBER, Gunnar (född 1919): "Mellan himmel och jord", signerad Greiber, olja på duk, 116x116 cm
Tryckmärken
213036
2013-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här