Greiber oljemålning

Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Mellan himmel och jord", signerad Greiber, olja på duk, 116x116 cm

Tryckmärken

213036

2013-11-03