Greiber oljemålning

Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning
Greiber oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): "Skimrande dag", signerad Greiber, olja på duk, 120x120 cm

213041

2013-11-04