Dan Wolgers objekt på papper

Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers -93, objekt på papper, 23,5x19,5 cm, oramad

213042

2013-11-03