Otto Nielsen affisch

Otto Nielsen affisch
Otto Nielsen affisch

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NIELSEN, Otto (född 1916), affisch SAS, omkring 1960, monogramsignerad i trycket, uppklistrad på pannå, tryckt hos Andreasen & Lachman, Copenhagen, ca 99x60 cm

Ytskador

213043

2013-11-03