Brita Nordencreutz oljemålning
2013-11-03
213046
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): Sydländsk villa, signerad B Nordencreutz, olja på duk, 27x35 cm