Peter Wahlbeck oljemålning

Peter Wahlbeck oljemålning
Peter Wahlbeck oljemålning
Peter Wahlbeck oljemålning
Peter Wahlbeck oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WAHLBECK, Peter (född 1963): Figurkomposition med stege, olja på duk med collage, signerad a tergo, 133x210 cm

213054

2013-11-03