Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Vy med bro, signerad och daterad G. Widforss 1912, akvarell, ca 30x42 cm

213067

2013-11-03