Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Vy med bro, signerad och daterad G. Widforss 1912, akvarell, ca 30x42 cm
213067
2013-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här