Oscar Lycke olja

Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja
Oscar Lycke olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LYCKE, Oscar (1877-1927): Vinterlandskap hästdragen släde, signerad Osc. Lycke, olja på duk, 73x100 cm

213070

2013-11-03