Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-tal oscariansk, behängd med olikslipade prismor, förgylld mässingsstomme, höjd 83 cm, diameter 77 cm

213085

2013-11-03