Nils Björkquist oljemålning

Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning
Nils Björkquist oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRKQUIST, Nils (1900-1991): "Räv å and", signerad N Björkquist, olja på duk, 46x55 cm

Smärre färgbortfall

213112

2013-11-03