Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, 1 par, porslin, Björn Wiinblad, märkta V20 signerade 77, höjd ca 31 resp ca 28 cm
Diverse nagg, en vas med lagning.
213134
2013-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här