Vaser 1 par Björn Wiinblad

Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad
Vaser 1 par  Björn Wiinblad

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Björn Wiinblad, märkta V20 signerade 77, höjd ca 31 resp ca 28 cm

Diverse nagg, en vas med lagning.

213134

2013-11-12