Mina Carlson Bredberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARLSON-BREDBERG, Mina (Willhelmina) (1857-1943): Porträtt av Lisa Stenrot, signerad C bredberg 1927, olja på duk, 61x50 cm

213139

2013-11-08