Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSFLÄKT, 1900-tal, märkt Bel Air, aluminium, höjd 48 cm
Smärre skador, skruv saknas
213142
2013-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här