Bordsfläkt

Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFLÄKT, 1900-tal, märkt Bel Air, aluminium, höjd 48 cm

Smärre skador, skruv saknas

213142

2013-11-05