Toilettemöbel
Valmis
2013-11-04
213151
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TOILETTEBORD, med 1800-tal, mahogny, skivans höjd 79, 109x54 cm, nyckel finns
Fanérskador