Ljusstakar 1 par
2013-11-05
213160
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld mässing, höjd 23 cm vardera