Maj Arnell oljemålning

Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning
Maj Arnell oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNELL, Maj (1919-2005): "Från Tjörn" signerad MA, olja på duk, 47,5x66 cm

213179

2013-11-26