Maj Arnell oljemålning
Valmis
2013-11-26
213179
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ARNELL, Maj (1919-2005): "Från Tjörn" signerad MA, olja på duk, 47,5x66 cm