Dalahäst 1800-tal

Dalahäst 1800-tal
Dalahäst 1800-tal
Dalahäst 1800-tal
Dalahäst 1800-tal
Dalahäst 1800-tal
Dalahäst 1800-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÄST, Dalarna, 1800-tal, rödmålad med polykrom dekor, total höjd 17 cm

Lagning

213220

2013-11-04